טיפים להדברהטיפים להרחקת יוניםשירותי הדברהאודות החברההרחקת יונים
»  סוף-טוב שירותי הדברה    

סוף-טוב שירותי הדברה

סוף-טוב מספקת טיפול מונע לכלל המזיקים: מקקים (ג'וקים), נמלים, פרעושים, עכברים, יונים, חרקים ונחשים. הדברות למגזר העסקי, מסעדות ואולמות אירועים.

תחומי פעילות:

  • הדברת נמלים ומקקים: ההדברה מתבצעת בעזרת החומרים היעילים ביותר, חומרים ידידותיים לסביבה המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, ההדברה מבוצעת עם ג'ל ללא ריח ואינה מצריכה להזיז שום חפץ בבית הלקוח. ההדברה יעילה לטווח ארוך.
  • הדברת מכרסמים: ההדברה מתבצעת ע"י מלכודות מקצועיות וחומרים המורשים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. סוף-טוב מבצעת הדברה זו במספר שיטות כנגד מכרסמים. בנוסף, החברה נותנת שירות שוטף למפעלים, מסעדות, בנייני מגורים על מנת להבטיח את אזוריהם השונים ללא מכרסמים.
  • הדברת פרעושים: פעולת החיטוי וההדברה מפני פרעושים מתבצעת ע"י סוף-טוב במפעלים, מלונות, מוסדות, בתים משותפים / פרטיים וכמובן בשטחים פתוחים. סוף-טוב משתמשת בחומרים היעילים ביותר שיש – שילוב של חומרים מעכבי גדילה הנקראים בשוק IGR – על מנת לפגוע בדור הבא של המזיק (ביצים וכו') וע"י כך למנוע את הופעת המזיק שוב.
  • הדברה לפני אירועים: אם אתם עורכים אירוע משפחתי כל שהוא, ברביקיו, מסיבה בחצר או כל דבר אחר, סוף-טוב מבצעת ריסוס טרום האירוע בכדי למנוע חרקים מעופפים בחצרות ובשטחים הפתוחים.
  • הדברת צרעות + דבורים וזבובים: סוף-טוב מתמחים בהדברת דבורים, צרעות וזבובים עבור מפעלים למגזר הציבורי וגם למגזר הפרטי. סוף-טוב משתמשת במספר שיטות הדברה נגד צרעות כגון תחנות האכלה שמאכילות את הצרעות, או שהן מלקטות לקן וכך משמידות את שאר הקן. בנוסף בסוף-טוב משתמשים במגוון מלכודות לפי העדפת הלקוח.

"סוף-טוב" - כבר התחלת טוב!!!
טלפון: 8015188 - 054 דוא"ל: 
ofer@sofftov.co.il
דוקרנים להרחקת יונים  רשת יונים